Pizzeria Rumia

Szukasz najlepszej pizzy w okolicy miasta Rumia? Poza smakiem jedzenia ważna jest dla Ciebie szybka i bezproblemowa dostawa? Pizzeria Rukola powinna być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Zamówienie pizzy z dowozem to idealna opcja na spotkanie ze znajomymi, lub gdy nie masz po ciężkim dniu pracy sił na gotowanie. Nasz dowóz zajmuje przeciętnie 30 minut - po tym czasie możesz się delektować pyszną pizzą lub innym jedzeniem. Nasza strefa dostaw to m.in. Rumia Janowo.

W naszym menu znajdziesz: włoską pizzę, makarony, dania obiadowe, burgery, zupy. Każdy znajdzie coś dla siebie - czy to tradycyjne jedzenie, czy posiłek typu fast food.

Zamówienia można składać bezpośrednio w pizzerii, online lub telefonicznie. Jeżeli masz pytania, lub nie możesz się zdecydować zadzwoń pod numer telefonu: 570 925 145

Znajdziesz u nas naprawdę dobrą pizzę i pyszne jedzenie

Ośmielimy się powiedzieć, może troszeczkę nieskromnie, ale nasza pizza nie jest tylko dobra - jest po prostu najlepsza. To zdanie wielu naszych zadowolonych klientów, którzy gdy tylko mogą, to odwiedzają naszą pizzerię ponownie. Hitem ostatnich miesięcy jest u nas Pizza Favore z boczkiem i kurczakiem. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś, koniecznie przejdź do menu i zamów online. 

Zamów Pizzę Online